AKTUĀLI

Seko savai draudzei arī sociālajos medijos un pievienojies grupai:

Dināra Rudāne un Ingus Pētersons Ziemassvētku programmā „IR KLUSA NAKTS”
31.12.2017

Līdz pat Zvaigznes dienai Latvijas dievnamos viesosies skaistāko tradicionālo Ziemassvētku dziesmu programma “IR KLUSA NAKTS”. Komponists Jānis Lūsēns programmu veidojis izciliem solistiem Dinārai Rudānei un Ingum Pētersonam, kā arī diviem talantīgiem bērniem ar eņģeļu balsīm, dažādu vokālo konkursu laureātiem, Elizabetei Lukaševičai un Kristianam Jasinskim.

             Mūzika dvēseliskās noskaņās būs kā klusināta un niansēta saruna ar klausītāju, atgriežoties siltās bērnības atmiņās. Tā raksturojamas Jāņa Lūsēna jaunās programmas aranžijas gan tradicionālajām dziesmām, gan Imanta Kalniņa, Mārtiņa Brauna, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna Ziemassvētku tematikai veltītajām melodijām, kuras jau paguvušas iemantot klausītāju mīlestību.

            „Tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, kas savu vērtību ieguvušas, nākot no dažādu tautu un laiku Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām, ir pamats arī mūsu sajūtām gada nogalē. Tāpēc šogad, veidojot Ziemassvētku koncertu IR KLUSA NAKTS, esam atgriezušies pie muzikālajām pamatvērtībām un vides - no kurienes šī mūzika nākusi - Latvijas dievnamiem”, uzsver Jānis Lūsēns.

            Kopā ar solistiem muzicēs kameransamblis Jāņa Lūsēna (taustiņinstrumenti) vadībā – Evija Mundeciema (flautas, zvaniņi, perkusijas), Marita Karpa (akordeons) un Jānis Lūsēns jun. (ģitāras).

            Koncerts Krimuldas baznīcā notiks 4.janvārī 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas – „Biļešu Paradīze” kasēs, www.bilesuparadize.lv un Krimuldas baznīcā – stundu pirms koncerta sākuma. Bērniem līdz pirmsskolas vecumam (neaizņemot atsevišķu sēdvietu) – ieeja bez maksas.

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
Drošības kods
Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā redzamo kodu.

REKLĀMA

Svētku galdam!
Ezernieki

JAUTĀJUMI

SKATIES FILMU

KĀ MŪS ATRAST?
Austris Juris Rāviņš, mācītājs
Tālr. +371 26342291

Solvita Andžāne, draudzes priekšsēdētāja
Tālr. +371 29108476


Rīgas - Valmieras šoseja, līdz Raganai. Iebraucot Raganā pagrieziens pa labi apm. 5 km uz Siguldas pusi, 3,5 km, uz ceļa pa labi atradīsiet Krimuldas baznīcu.
KONTAKTI
"KRIMULDAS BAZNĪCA" Evanģēliski luteriskā draudze

p/n Ragana, "Mācītāja māja",
Krimuldas pagasts, Rīgas rajons,
LV-2144

Tel: +371 7708506

e-pasts: info@krimuldasbaznica.lv

  Pēdējo reizi papildināts: 27.02.2019 © 2019 Krimuldas Baznīca