AKTUĀLI

Seko savai draudzei arī sociālajos medijos un pievienojies grupai:

Ziedojumu vākšanu novecojušās apkures sistēmas nomaiņai un modernizācijai
31.07.2018

Krimuldas draudze uzsākusi ziedojumu vākšanu novecojušās apkures sistēmas nomaiņai un modernizācijai Baznīcā, kā arī Mācītājmājā, lai paaugstinātu apkures sistēmas efektivitāti un tādējādi gūtu ilgtermiņa finansiālo ietaupījumu.

Šobrīd baznīcā esošā apkures krāsns pilnībā ir nokalpojusi un ne tikai vairs nespēj pildīt savu pamatfunkciju, bet ir arī ugunsnedroša un bīstama. 

Lielā aukstumā baznīcu vairs neizdodas piekurināt, tādēļ daudzi baznīcēni ziemas aukstākajos mēnešos dievkalpojumus neapmeklē. Nereti vien pāris baznīcēnu ierodas uz kārtējo svētdienas dievkalpojumu. Taču Krimuldas draudzes mērķis ir piesaistīt arvien jaunus draudzes locekļus, neskatoties uz laika apstākļiem. Krimuldas baznīcai, kas atrodas tuvu galvaspilsētai, ir grūti konkurēt ar renovētajām baznīcām un draudze locekļi nereti izvēlas baznīcas ar labākiem komforta apstākļiem. 

Situācija Macītājamājā ir vēl bēdīgāka. Apkures sistēma ir pilnībā neefektīva un draudzei izmaksā ļoti dārgi, telpas ir nepiekurināmas un aukstas, līdz ar to papildus tiek tērēti draudzes finanšu līdzekļi par elektrību. Macītājmājā notiek dažādi draudzes pasākumi – baznīcēnu sadraudzība pēc dievkalpojumiem, Bībeles studijas, kino vakari, ģimeņu vakari un citi pasākumi. Rūpējoties par katra draudzes locekļa labsajūtu, nepieciešams atjaunot un modernizēt  Mācītājmājas apkures sistēmu. Tas būtiski ietekmētu draudzes budžetu ilgtermiņā, jo šī projekta ietvaros ir plānots pilnveidot un paaugstināt apkures sistēmas energoefektivitāti.

Esam paredzējuši:

  • Baznīcā uzstādīt apkures krāsni Bulerjan 05 (klāt apkures caurule, uzstādīšana)- izmaksas 1500 EUR;
  • Mācītājmājā izveidot centrālapkures sistēmu (krāsns, trubas, radiatori) – izmaksas 1500 EUR

Visas aktivitātes nepieciešams īstenot līdz apkures sezonas sākšanai, kas nav aiz kalniem. 

Lūdzam, Krimuldas Draudzes padomes vārdā, savu iespēju robežās atbalstītBaznīcas un Mācītājmājas apkures sistēmas atjaunošanu, jo kopā mēs varam!

Krimuldas baznīcai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, tādēļ ziedotāji attiecīgi var iegūt nodokļu atvieglojumus. 

 

Mērķziedojumu var pārskaitīt uz draudzes kontu vai iemaksāt draudzes kancelejā skaidrā naudā, pretī saņemot kvīti. Maksājuma uzdevumā lūdzam norādīt, ka tas ir “Mērķziedojums Baznīcas un/vai Mācītājmājas apkures sistēmas atjaunošanai” 

 

Draudzes rekvizīti: 

"Krimuldas evaņģēliski luteriskā draudze"
Krimuldas pagasts, LV-2144
Reģ. Nr.90000448211
SEB BANKA
konts: LV63UNLA0050022451046

kods: UNLALV2X

 

Esam pateicīgi ikvienam, kurš jau ir ziedojis citu projektu realizācijai!

 

Krimuldas Draudzes padome un  

draudzes mācītājs Austris Rāviņš

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
Drošības kods
Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā redzamo kodu.

REKLĀMA

Svētku galdam!
Ezernieki

JAUTĀJUMI

SKATIES FILMU

KĀ MŪS ATRAST?
Austris Juris Rāviņš, mācītājs
Tālr. +371 26342291

Solvita Andžāne, draudzes priekšsēdētāja
Tālr. +371 29108476


Rīgas - Valmieras šoseja, līdz Raganai. Iebraucot Raganā pagrieziens pa labi apm. 5 km uz Siguldas pusi, 3,5 km, uz ceļa pa labi atradīsiet Krimuldas baznīcu.
KONTAKTI
"KRIMULDAS BAZNĪCA" Evanģēliski luteriskā draudze

p/n Ragana, "Mācītāja māja",
Krimuldas pagasts, Rīgas rajons,
LV-2144

Tel: +371 7708506

e-pasts: info@krimuldasbaznica.lv

  Pēdējo reizi papildināts: 31.07.2018 © 2019 Krimuldas Baznīca