AKTUĀLI

Seko savai draudzei arī sociālajos medijos un pievienojies grupai:

Aicinājums ziedot Ceļinieku namiņa projektam
24.12.2017

Labdien!

 

Pieņemiet sirsnīgus sveicienus Ziemassvētku priekšvakarā! 

 

Šodien Krimuldas baznīcā būs divi Dievkalpojumi - plkst.12:00 rīta dievkalpojums un plkst. 19:00 svētvakara dievkalpojums. Svētvakara dievkalpojumā Ziemassvētku dziesmas dziedāsim kopā ar grupu “Sestā Jūdze”. Kopā svinēsim Kristus dzimšanas dienu un ceram, ka Kristus godam dziesmas izskanēs, kā nekad agrāk. 

 

Šajā dienā tiek uzsākta ziedojumu vākšana jaunam projektam – Ceļinieku namiņa un tam pieguļošās teritorijas labiekārtošana.

 

Jūs visi zināt, ka Krimuldas baznīcas durvis ir vienmēr atvērtas gan dienā, gan naktī. Cilvēki bieži uz Krimuldas baznīcu brauc tieši naktī, lai vienatnē Dievu lūgtu.  Latvijā nav citas baznīcas, kas dienu un nakti gaida cilvēkus. Ar to mūsu draudze ir unikāla, un tādēļ pie mums bieži brauc no tālienes. 

 

Otra lieta, kas Krimuldas baznīcai ir īpaša, ir Ceļinieku namiņš, kurš arī ir dienu un nakti atvērts, kur cilvēki var apstāties, lai atpūstos, iedzertu tēju vai kafiju un pabūtu mierā. Latvijā nav otras tādas kafejnīcas, kas atvērta dienu un nakti, kur cilvēki var paši sev pagatavot tēju vai kafiju un justies kā savās mājās. Diemžēl, šis namiņš līdz šim nebija izmantojams ziemā un jau laika zobs to bija krietni pabojājis. Tādēļ, šajā gadā  mēs uzrakstījām projektu, lai piesaistītu ES finansējumu Ceļinieku namiņa un apkārtējās teritorijas labiekārtošanai. Šis projekts tika akceptēts. Projekta ietvaros Ceļinieku namiņam tiks ielikti jauni logi un durvis, ievilta jauna elektroinstalācija, iekārtota apkure, veikts remonts, uzlabota fasāde, izbruģēti celiņi utt. Šis namiņš kļūs mājīgs, silts un pievilcīgs. To varēs izmantot arī ziemā. Papildus tam projekta ietvaros tiks iegādātas mēbelītes svētdienskolas bērniem, aprīkojums kinozālei un kafijas automāts. 90% no projekta izmaksām tiks segti no ES naudas, bet 10% ir draudzes līdzfinansējums. Projekta īstenošanai būs arī papildus izmaksas, kas jāsedz no draudzes līdzekļiem. Piemēram – arhitekta darbs utt. Kopā draudzei nepieciešams savākt apmēram 3500 eur. 

 

Lūdzam savu iespēju robežās atbalstīt Ceļinieku namiņa projektu ar mērķziedojumu! Krimuldas baznīcai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, tādēļ ziedotāji attiecīgi var iegūt nodokļu atvieglojumus. 

 

Mērķziedojumu var pārskaitīt uz draudzes kontu vai iemaksāt draudzes kancelejā skaidrā naudā, pretī saņemot kvīti. Maksājuma uzdevumā lūdzam norādīt, ka tas ir “Mērķziedojums Ceļinieku namiņa projektam”. 

 

Draudzes rekvizīti: 

"Krimuldas evanģēliski luteriskā draudze"
Krimuldas pagasts, LV-2144
Reģ. Nr.90000448211
SEB BANKA
konts: LV44 UNLA 0027 8007 0082 4
kods: UNLALV2X

 

Ļoti ceram, ka šis projekts būs par svētību daudziem un ikviens no mums šajā vietā jutīsies kā savās mājās!

 

Mīlestībā, 

 

Draudzes mācītājs Austris Rāviņš

Draudzes priekšnieks Artis Krasts

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
Drošības kods
Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā redzamo kodu.

REKLĀMA

Svētku galdam!
Ezernieki

JAUTĀJUMI

SKATIES FILMU

KĀ MŪS ATRAST?
Austris Juris Rāviņš, mācītājs
Tālr. +371 26342291

Solvita Andžāne, draudzes priekšsēdētāja
Tālr. +371 29108476


Rīgas - Valmieras šoseja, līdz Raganai. Iebraucot Raganā pagrieziens pa labi apm. 5 km uz Siguldas pusi, 3,5 km, uz ceļa pa labi atradīsiet Krimuldas baznīcu.
KONTAKTI
"KRIMULDAS BAZNĪCA" Evanģēliski luteriskā draudze

p/n Ragana, "Mācītāja māja",
Krimuldas pagasts, Rīgas rajons,
LV-2144

Tel: +371 7708506

e-pasts: info@krimuldasbaznica.lv

  Pēdējo reizi papildināts: 27.02.2019 © 2019 Krimuldas Baznīca